facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Powiatowe Święto Smaków w ZSTiO

Powiatowe Święto Smaków w ZSTiO

W niedzielę, 6 października 2019 r. na terenie naszej szkoły odbyło się Powiatowe Święto Smaków.

wtorek 15 października 2019

Słodko i tłusto

Słodko i tłusto

Nie każda szkoła może pochwalić się pączkami własnej produkcji. W tłusty czwartek szkolne łasuchy miały okazję spróbować pysznych pączków, które wykonały Ola Potarzycka, Dominika Łazik i Natalia Kosmala, uczennice klasy III TŻiUG

wtorek 13 lutego 2018

Produkcja lodów od kuchni

Wiadomym jest, że najbardziej efektywnym sposobem zdobywania wiedzy jest przede wszystkim zdobywanie konkretnych, zawodowych umiejętności. Dlatego tak ważne są zajęcia praktyczne i uczenie się od innych. Korzystając z gościnności Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrześni uczniowie klas...

wtorek 27 września 2016

Wiosna na stołach

Dnia 22.04.2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jarocinie odbył się Międzyszkolny Konkurs z cyklu Stół Pięknie Nakryty pt. „Przyjęcie w barwach wiosny”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Klaudia Sokolska z klasy III TŻUiG i Dominika Ściernicka z klasy I TH. Klaudia zdobyła wyróżnienie...

piątek 22 kwietnia 2016

Akademia Kelnerska w ZSTiO we Wrześni

20 kwietnia 2015 do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni zawitała Akademia Kelnerska Grzegorza Górniaka. Uczniowie z klas technikum żywienia i gospodarstwa domowego oraz technikum hotelarskiego wzięli udział w warsztatach szkoleniowych zorganizowanych pod hasłem "Obsługa gości ...

środa 22 kwietnia 2015

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl