facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Piękno wydm śródlądowych

Piękno wydm śródlądowych

data dodania: środa 21 listopada 2018

9 listopada 2018 roku, pod opieką pana Przemysława Śmidowicza wybraliśmy się na wydmy śródlądowe do Pietrzykowa. Byliśmy podekscytowani wyjazdem, a kiedy dojechaliśmy na miejsce, po opuszczeniu busa, udaliśmy się w wyznaczone miejsce, czyli do lasu otoczonego pięknym, złocistym, plażowym piaskiem. Program wyjazdu zakładał zrobienie pukli, które były potrzebne do rozpalenia ogniska oraz budowę szałasu. Po zrealizowaniu pierwszego zadania, zabraliśmy się za przygotowanie schronienia. Wybraliśmy także lidera grupy, jednak praktycznie  każdy miał swój udział w konstruowaniu szałasu dla naszej czternastki. Po skończeniu zadania poszliśmy nazbierać gałązek do rozpalenia ogniska i cała grupa mogła się ogrzać
w cieple ognia. Siedząc w kręgu rozmawialiśmy o swoich przeżyciach, zainteresowaniach, jedliśmy pyszne ziemniaczki z gzikiem i solą, zrumienione jabłka oraz kiełbaskę prosto z ogniska. Około godziny 21.00 wróciliśmy do domu. Mamy nadzieję, że pan Śmidowicz będzie częściej organizował takie wyjazdy, które są dla nas również nauką życia. 

Zuzanna

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl