facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

data dodania: wtorek 3 kwietnia 2018
26 marca 2018 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu odbył się finał wojewódzki  I Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie, do którego zakwalifikowało się dwoje uczniów naszej szkoły - Natalia Wallicht z klasy III A LO oraz Przemysław Borowik z klasy II A LO. Uczniowie, przygotowując się do finału mieli za zadanie opracować w praktyce temat:  Moja okolica bezpieczna i przyjazna, opisać jego realizację oraz przedstawić prezentację komisji . Natalia Wallicht przygotowała  temat pt. „Bezpieczeństwo w mundurze” natomiast  Przemysław Borowik  wykonał projekt pt. „Wielkopolskie bezpieczeństwo wrzesińskim standardem”. Przemek i Natalia wcześniej rywalizowali z kilkuset uczniami na terenie Wielkopolski, startując
w dwuetapowych eliminacjach. Osiemnastu finalistów  konkursu  walczyło  o indeks Wyższej Szkoły Bankowej na kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne. Po ogłoszeniu werdyktu okazało się, że nasi uczniowie osiągnęli sukces. Przemysław Borowik zajął czwarte miejsce, a Natalia Wallicht znalazła się na siódmym miejscu. Reprezentantom naszej szkoły oraz ich opiekunowi, p. Przemysławowi Śmidowiczowi serdecznie gratulujemy!Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl