facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

III miejsce w województwie - PERSPEKTYWY 2017

data dodania: wtorek 10 stycznia 2017

Nowy rok sprezentował nam nie lada prezent. Otóż w RANKINGU techników "PERSPEKTYWY 2017" Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zajęło III MIEJSCE w województwie wielkopolskim. Warto zauważyć, że na liście rankingowej znajduje się 100 szkół. Co zdecydowało o tak wysokiej lokacie naszego technikum? Wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, egzaminów zawodowych, jak również wybitne osiągnięcia olimpijczyków. Gratulacje należą się wszystkim, począwszy od samych uczniów, poprzez nauczycieli z nimi pracujących, jak również dyrekcji za motywację do działania. Dodajmy, że w klasyfikacji ogólnopolskiej znaleźliśmy się na 23. miejscu na 299 uwzględnionych techników. BRAWO MY!!!

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php....

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php....

 

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl