facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Szkolni ratownicy z wizytą w Plastinarium

data dodania: niedziela 27 listopada 2016

W Pastinarium 2

Każdy zapewne zna powiedzenie „poznać człowieka od podszewki”, lecz czy ktoś spróbował je dosłownie zinterpretować? 18 listopada b.r. uczniowie klas ratownictwa medycznego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących udali się do Guben, miasta na naszej zachodniej granicy, gdzie mieści się unikalne w skali światowej pod względem walorów dydaktycznych Plastinarium.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl