facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Podniebna podróż do Hiszpanii uczestników Comeniusa

data dodania: czwartek 9 października 2014

comhiszpania

 

W dniach 22-29 marca 2014 grupa uczniów ZSTiO wzięła udział w trójstronnym spotkaniu młodzieży w Getxo (Hiszpania, Kraj Basków) w ramach projektu Comenius. Wizyta ta była kolejnym etapem międzynarodowego projektu, jaki nasza szkoła realizuje w latach 2013-2015 wraz z 6 innymi szkołami europejskimi. Młodzież przygotowywała się do wizyty w Hiszpanii poprzez regularne spotkania z koordynatorami projektu. Uczniowie ZSTiO zbierali materiały na temat narodowych, religijnych i lokalnych świąt obchodzonych w Polsce. Grupa projektowa przygotowywała także krótkie opisy wybranych świąt w j. angielskim. Podróż do Hiszpanii była dla wielu z nich zupełnie nowym przeżyciem, ponieważ pierwszy raz w historii naszej szkoły musieliśmy dotrzeć na miejsce samolotem.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl