facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Goście z kraju Basków

data dodania: czwartek 9 października 2014

W dniach 16-22 listopada 2013 r. gościła w naszym mieście 15-osobowa grupa Hiszpan, którzy przybyli z kraju Basków w ramach międzynarodowego projektu Comenius. W projekcie trwającym dwa lata wzięła udział młodzież z 7 państw, w tym uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni. Hasłem przewodnim wspólnych działań była "Tożsamość narodowa i europejska - badanie narodowych i europejskich kamieni milowych".

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl