facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Warto zaplanować swoją karierę zawodową

Warto zaplanować swoją karierę zawodową

data dodania: czwartek 20 czerwca 2024
12 czerwca 2024 r. w naszej szkole gościła Małgorzata Waszczuk-Szynka, Główny Specjalista z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu. Spotkała się z uczniami klas czwartych technikum i trzeciej liceum, by przybliżyć im tematykę związaną z procesem efektywnego poszukiwania zatrudnienia. Podczas warsztatów omawiane były kwestie dotyczące przygotowania do wejścia na rynek pracy, w tym m.in.: elementów składowych poprawnie napisanego CV, oceny własnych kompetencji czy analizy potencjalnego przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.Wszystkie spotkania z zakresu doradztwa zawodowego stanowią niezwykle cenne źródło wiedzy o planowaniu kariery zawodowej w kontekście szybko postępujących zmian, globalizacji i postępu technologicznego.

 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl