facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Rowerowy szlak

Rowerowy szlak

data dodania: czwartek 20 czerwca 2024
Dnia 10 czerwca 2024 r. klasa I TOT wybrała się na rajd rowerowy do Centrum Leśnej Przygody "Szumi Bór". Na miejscu młodzież wzięła udział w zajęciach terenowych o tematyce leśnej i ekologicznej. Ciekawe otoczenie oraz ścieżka edukacyjna pozwoliły poznać codzienną pracę leśnika, a spacer był doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Obowiązkowe ognisko, a także gry i zabawy stanowiły dopełnienie imprezy i były doskonałą okazją do integracji i budowania wzajemnych relacji rówieśniczych.
 
Opiekę nad młodzieżą sprawowali: mgr Paulina Bryłka, mgr Beata Kolbertowicz i mgr Dariusz Kaźmierski.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl