facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Festiwal Nauki i  Sztuki

Festiwal Nauki i Sztuki

data dodania: wtorek 7 maja 2024

W piątek, 19 kwietnia 2024 r. uczniowie ZSTiO uczestniczyli w Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbył się na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM. Tematem przewodnim imprezy było wykorzystanie sztucznej inteligencji w różnych dziedzinach nauki. Nasza młodzież odbyła warsztaty, podczas których rozpoznawała chmury za pomocą aplikacji. Uczniowie mogli przyjrzeć się urządzeniom stosowanym w recyklingu czy przeanalizować pomiary na stanowiskach Stacji Monitoringu Środowiska Poznań Morasko.

Ciekawe były również zajęcia terenowe, ponieważ w ich trakcie uczestnicy posługiwali się urządzeniami GPS przydatnymi w turystyce.

Opiekunami młodzieży byli mgr Beata Kolbertowicz i mgr Dariusz Kaźmierski

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl