facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Nominacja do tytułu TECHNIKUM ROKU 2012

data dodania: piątek 5 października 2012

TECHNIKUM ROKUKapituła Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej informuje, że Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni został nominowany do otrzymania wyróżnienia TECHNIKUM ROKU 2012. Uroczyste wręczenie wyróżnień będzie miało miejsce w styczniu 2013 r. Otrzymanie wyróżnienia jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług. Według założeń KCBCK wyróżnione technikum zapewnia swoim uczniom bogatą ofertę zajęć, nie tylko obowiązkowych, ale również pozaprogramowych w postaci kół zainteresowań i zajęć praktycznych. To kompetentna kadra, komfortowe warunki pracy i nauki oraz dobra i przyjazna atmofera. To szkoła, dzięki której młody człowiek może rozwijać swoje talenty oraz jest możliwie najlepiej przygotowany do egzaminu maturalnego i dalszej ścieżki zawodowej.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl