facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Spotkanie z policjantami - notatka

Spotkanie z policjantami - notatka

data dodania: czwartek 20 lutego 2020

12 lutego 2020 roku policjanci z Wydziału Prewencji przeprowadzili spotkanie z uczniami mieszkającymi w internacie. Głównym tematem były uzależnienia w szczególności to do czego mogą one doprowadzić. Został również wyświetlony film „Szkoda CIEBIE na takie patoklimaty”. W szeroki sposób zostały również omówione zagadnienia związane z odpowiedzialnością nieletnich za czyny w świetle obowiązujących przepisów prawnych.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl