facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Goście z Garbsen

data dodania: środa 18 kwietnia 2012

DSC00334

W dniach 16-20 kwietnia gościła we Wrześni grupa młodzieży z Geschwister Scholl Gymnasium Berenbastel w Garbsen (Dolna Saksonia). Wzajemne wizyty młodych ludzi odbywają się od dziesięciu już lat czyli od dnia kiedy Września i Garbsen formalnie podpisały współpracę partnerską. Gospodarzem wizyty był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni. Opiekunkami projektu ze strony polskiej są germanistki: Magdalena Idziak i Ewelina Jóźwiak.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl