facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Tablet dla zwycięzcy

data dodania: środa 18 kwietnia 2012

DSC00297

12 kwietnia już po raz ósmy w konkursie chemicznym zmierzyli się uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu wrzesińskiego. W rywalizacji wystartowało 26 uczestników z siedmiu szkół: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 oraz gimnazjów z Miłosławia, Kołaczkowa, Pyzdr, Nekli i Nowego Folwarku. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie w ciągu 90 minut wypełnić arkusze przygotowane przez Ewę Spisak i Agnieszkę Wojciechowską, nauczycielki chemii z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl