facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności

Podsumowanie konkursów z j. niemieckiego

data dodania: środa 4 kwietnia 2012

2 lutego 2012 r. miało miejsce podsumowanie III już edycji konkursów z języka niemieckiego realizowanych w ramach projektu „Konstruowanie zasad spójności nauczania przedmiotów ogólnokształcących na poziomie gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej" organizowanych pod patronatem Starostwa Powiatowego we Wrześni. Uczniowie brali udział w konkursie głośnego czytania w języku niemieckim, w konkursie plastycznym „Dach – Laender sind sehenswert" promującego walory krajoznawcze, architektoniczne i turystyczne Niemiec, Austrii i Szwajcarii oraz w konkursie wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego.

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl