facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Miejska dżungla na   X jubileuszowej Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce

Miejska dżungla na   X jubileuszowej Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce

data dodania: poniedziałek 23 stycznia 2023

4 stycznia 2023r. Zuzanna Matuszewska i Magdalena Nadolna uczennice klasy IV w zawodzie technik organizacji turystyki (4 TRT), brały udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Turystyce w Poznaniu. Dziesiąta edycja Olimpiady została zorganizowana pod hasłem: „Turystyka miejska – w miejskiej dżungli”. Uczestnicy musieli rozwiązać test jednokrotnego wyboru
oraz zaplanować i skalkulować imprezę turystyczną związaną z turystyką miejską. Wyniki olimpiady zostaną ogłoszone dopiero w lutym i dlatego trzymamy kciuki
za naszą szkolną reprezentację. Etap centralny odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2023 r. w Łodzi. Opiekę merytoryczną nad uczestniczkami sprawowała pani Renata Pohl. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl