facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
POMOC DLA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT WE WRZEŚNI

POMOC DLA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT WE WRZEŚNI

data dodania: czwartek 22 grudnia 2022

W październiku i listopadzie dziewczyny ze szkolnego wolontariatu z klasy 2TWb zorganizowały w naszej szkole zbiórkę darów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt we Wrześni. Zbierały karmę, koce, ręczniki, miski, smycze, itp. Niedawno wolontariuszki Sofia i Marcelina z opiekunem panią Magdaleną Szelejewską pojechały do schroniska i przekazały zebrane rzeczy.

W trakcie odwiedzin mogły zobaczyć schronisko i przebywające tam zwierzęta. Panowała tu świąteczna atmosfera i dziewczyny pomogły ubierać choinkę dla zwierzaków. Gdyby nie zaangażowanie dziewczyn i całej szkolnej społeczności zbiórka nie udałaby się.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM ZWIERZĄT Z NASZEJ SZKOŁY ZA WSPARCIE.

 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl