facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Panie Generale pamiętamy!

Panie Generale pamiętamy!

data dodania: środa 5 października 2022

Również w tym roku szkolnym realizujemy projekt zakładający opiekę uczniów poszczególnych klas nad grobem naszego Patrona – generała doktora Romana Abrahama. Jest to bardzo dobra okazja do odkrywania kolejnych kart z jego wspaniałego życiorysu.
We wrześniu opiekę sprawowała klasa IV TŻUGa. 19 września 2022 roku uczniowie wraz z wychowawcą, panem Jakubem Obstem udali się na cmentarz parafialny przy ulicy Gnieźnieńskiej. Pogoda dopisała i można było uporządkować teren wokół, jak i sam nagrobek a następnie zapalić znicze.

Opieka nad projektem pani Aneta Opielska.

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl