facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Inauguracja nowego roku szkolnego

Inauguracja nowego roku szkolnego

data dodania: poniedziałek 5 września 2022
1 września 2022 miała miejsce inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Na dziedzińcu szkolnym zebrali się goście, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz liczna społeczność uczniowska naszego Zespołu. W tym roku w 29 oddziałach technikum i liceum naukę będzie pobierało ponad 870 uczniów, z tego 253 osoby zasilą szeregi klas pierwszych. Najmłodszym życzymy szybkiej aklimatyzacji w nowych, szkolnych warunkach, a wszystkim ciekawych wyzwań, sukcesów edukacyjnych, a także dobrych relacji koleżeńskich. Zależy nam, by opierały się one przede wszystkim na wzajemnym szacunku, empatii i przyjaznej atmosferze.

Przypominamy również, że wczoraj obchodziliśmy 83. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl