facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Opieka nad grobem Patrona Szkoły

Opieka nad grobem Patrona Szkoły

data dodania: środa 13 lipca 2022

W czerwcu opiekę nad grobem gen. dr. Romana Abrahama sprawowali uczniowie klasy III THR. Mimo odczuwalnej już wakacyjnej atmosfery, mieliśmy świadomość konieczności wypełnienia tego obowiązku. Nagrobek został umyty , znicze zapalone. Te niewątpliwie skromne działania z naszej strony były wyrazem głębokiego szacunku dla naszego Patrona i przejawem pamięci o jego dokonaniach.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl