facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Nasi laureaci konkursu piosenki

Nasi laureaci konkursu piosenki

data dodania: poniedziałek 6 czerwca 2022
Za nami XXII Powiatowy Przegląd Piosenki Polskiej. Nasza szkoła wystawiła w nim mocną, siedmioosobową reprezentację wokalistów, z czego trójka dziewcząt zajęła miejsca na podium. I tak na trzecim miejscu ex aequo znalazły się: Zuzanna Ratajczyk oraz Antonina Nowaczyk. Drugie miejsce zajęła Julia Maciejewska. Ponadto w konkursie wzięli udział: Oliwia Pruchniewicz, Kornelia Tutak, Klaudia Serdyńska oraz Gracjan Kamiennik. Laureatom gratulujemy, jak również składamy podziękowania wszystkim, którzy wystąpili, którzy lubią i chcą śpiewać.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl