facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
 Nasi laureaci i finaliści

Nasi laureaci i finaliści

data dodania: piątek 3 czerwca 2022
27 maja 2022 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się finał XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Z naszej szkoły zakwalifikowało się do niego pięcioro uczniów. Klaudia Szymczak z klasy III TWb zajęła szóste miejsce w bloku produkcja zwierzęca, a Karol Rawecki z klasy III TWb - miejsce piąte w bloku weterynaria. Oboje uzyskali tytuły laureatów. Natomiast Borys Bolewicz i Igor Walter z klasy III TŻUGb oraz Hubert Dyl z klasy IV TW uzyskali tytuły finalistów. Cała piątka, dzięki uczestnictwu w olimpiadzie, otrzymała maksymalną ilość punktów w rekrutacji na poszczególne wydziały Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz została zwolniona z części pisemnej egzaminu zawodowego. Tak znaczącego sukcesu gratulujemy nie tylko młodzieży, ale również nauczycielom przedmiotów zawodowych.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl