facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Umowa podpisana

Umowa podpisana

data dodania: środa 25 maja 2022
Dnia 23 maja 2022 została zawarta umowa pomiędzy Powiatem Wrzesińskim reprezentowanym przez Damiana Hoffmanna, dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni, a Maciejem Waszakiem, właścicielem Gospodarstwa Rolnego w Bierzglinku. Przedmiotem porozumienia jest realizacja zajęć praktycznych, praktyk zawodowych oraz przeprowadzenie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach: technik rolnik, technik weterynarii i technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki (zgodnie z programami nauczania). Umowa uwzględnia również realizację kursów dla kandydatów na kierowców kategorii T i B dla powyższych kierunków.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl