facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Goście z Garbsen

Goście z Garbsen

data dodania: poniedziałek 23 maja 2022
Po dwuletniej, pandemicznej przerwie mogliśmy wznowić współpracę z partnerską szkołą - Geschwister Scholl Gymnasium w Garbsen. Cieszymy się, iż ponownie mogliśmy gościć w naszej szkole niemieckich przyjaciół. W wymianie wzięło udział 24 uczniów z obu szkół. W czasie spotkań odbywały się liczne warsztaty, animacje i zabawy, które umożliwiały bliższe poznawanie się i przełamywanie barier językowych. Wizycie towarzyszyły różnego typu wyjścia integracyjne. Byliśmy aktywnie sportowo, graliśmy w bowling, sami robiliśmy pizzę, zawitaliśmy do Muzeum Dzieci Wrzesińskich, a także do Wrocławia na Ostrów Tumski i Starówkę. Widzieliśmy Panoramę Racławicką i wjechaliśmy na 49. piętro wieżowca SKY TOWER. W przyszłym roku będziemy świętować 20-lecie naszej wymiany, która umożliwia nawiązanie nowych przyjaźni, sprzyja poznaniu kultury oraz zwyczajów naszych zachodnich sąsiadów. Koordynatorem wymiany z ramienia ZSTiO była mgr Magdalena Idziak przy współpracy z pozostałymi germanistami.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl