facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Z pucharami z biathlonu

Z pucharami z biathlonu

data dodania: środa 18 maja 2022
Dnia 16 maja 2022 r. sześcioro naszych uczniów wystartowało w XXII Rejonowych Zawodach w Letnim Biathlonie organizowanym przez Ligę Obrony Kraju we Wrześni wraz ze szkolnymi kołami LOK, Starostwo Powiatowe, UMiG oraz Samorządową Szkołę Podstawową Nr 6 we Wrześni. W skład dwóch drużyn reprezentujących nasz Zespół weszli: Natalia Bobrowska, Gabriela Śmidowicz, Kacper Zellmer, Klaudiusz Bandulik, Aleks Stelmach oraz Maksymilian Maciejczak. Zespoły wywalczyły kolejno II I III miejsce. Młodzieży dziękujemy za waleczną postawę i gratulujemy świetnych wyników.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl