facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

data dodania: wtorek 10 maja 2022
Kwitną kasztany, trwają matury, a my powróćmy jeszcze na chwilę do momentu, kiedy nasi abiturienci żegnali się ze szkołą. Na dziedzińcu szkolnym, dnia 29 kwietnia 2022, po raz ostatni zebrali się dyrekcja, nauczyciele, maturzyści i ich rodzice, by wspólnie dokonać podsumowania tych kilku lat spędzonych w progach naszego Zespołu. Uczniowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej, a wyróżnieni także dyplomy i nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce, zaangażowanie na rzecz szkoły, za działalność w sferze wolontariatu, a także za sukcesy na innych płaszczyznach aktywności, w tym również sportowej. Tradycyjnie miało również miejsce uroczyste przekazanie sztandaru szkoły. W tym roku szkołę kończy 64 licealistów i 113 świeżo upieczonych techników. Wszystkim im życzymy powodzenia, mądrych wyborów życiowych, zdrowia oraz sukcesów w dalszej edukacji.


fot. Dariusz Kaźmierski

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl