facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Panie Generale ? Pamiętamy !!!

Panie Generale ? Pamiętamy !!!

data dodania: wtorek 12 kwietnia 2022

9 i 23 marca 2022 roku, wraz z wychowawczynią panią Iwoną Groblewską-Michalak, udaliśmy się na Cmentarz Parafialny przy ulicy Gnieźnieńskiej. Jest to miejsce pochówku patrona naszej szkoły gen. dr. Romana Abrahama. Umyliśmy nagrobek, posprzątaliśmy otoczenie mogiły i zapaliliśmy znicze. Tymi drobnymi gestami i chwilą zadumy chcieliśmy okazać szacunek wielkiemu lwowianinowi. Zachęcamy uczniów naszej szkoły do odwiedzania  grobu patrona, gdyż pamięć o wielkich postaciach z polskiej historii to fundament narodowej tożsamości.

Uczniowie klasy II TOT

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl