facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Udział naszych kadetów w akcji humanitarnej

Udział naszych kadetów w akcji humanitarnej

data dodania: piątek 1 kwietnia 2022
W ostatni dzień marca na wrzesińskim rynku oraz przy ul. Kościuszki zebrali się ludzie dobrej woli, by wspólnie nieść pomoc naszym sąsiadom zza wschodniej granicy dotkniętym okrucieństwem wojny. Organizatorem Akcji Humanitarnej było Wrzesińskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców. Również nasi uczniowie z klas wojskowych z pełnym zaangażowaniem włączyli się w to szlachetne przedsięwzięcie. Kierujemy do nich słowa podziękowania za godne reprezentowanie szkoły (pokaz musztry), jak również za kilkugodzinną pracę podczas pozyskiwania funduszy oraz zbiórki kołder, koców, latarek i śpiworów. Te i wiele innych rzeczy wyruszy wraz z konwojem humanitarnym do Lwowa już 11 kwietnia 2022 roku.
 
 
fot. Grażyna Beata Augustin

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl