facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Hotelarze na Targach Twórczych Zawodów

Hotelarze na Targach Twórczych Zawodów

data dodania: wtorek 29 marca 2022
Dnia 18 marca 2022 w hali sportowej przy ul. Wojska Polskiego odbyły się Targi Twórczych Zawodów organizowane przez Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Wrześni. W czasie imprezy zaprezentowano różne oferty kształcenia na poziomie ponadpodstawowym firmowane przez Powiat Wrzesiński. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących wystawił technika hotelarza. Przy pięknie udekorowanym stoisku stanęły: Julia Urbaniak, Julia Andrzejaszek, Dominika Staszak z klasy III THR, a wraz z nimi mgr inż. Hanna Skrzypczak, nauczycielka przedmiotów zawodowych.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl