facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Sukces Pauliny na  XXIII Olimpiadzie Wiedzy o  Żywności

Sukces Pauliny na XXIII Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

data dodania: środa 9 marca 2022

26.11.2021 listopada 2021r. Paulina Grzeczka, uczennica klasy IV w zawodzie technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności, uczestniczyła w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Żywności, której główny komitet mieści się w Zespole Szkół Spożywczych w Poznaniu. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywności jest organizowana dla młodzieży zainteresowanej poszerzaniem i sprawdzeniem swojej wiedzy w zakresie przebiegu i kontroli jakości procesów technologicznych, wytwarzania różnorodnych produktów spożywczych , magazynowania surowców, półproduktów i gotowych wyrobów oraz ich spedycji. Udział w olimpiadzie daje możliwość zweryfikowania wiedzy i umiejętności nabytych podczas pracy z nauczycielem oraz samokształcenia wynikającego z realizacji zainteresowań i pasji uczniowskich. Uczestnicy etapu okręgowego musieli rozwiązać test składający się z pytań otwartych i zamkniętych. Paulina zdobyła wymaganą liczbę punktów i zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 28 marca i 1 kwietnia 2022 r. w Poznaniu. Opiekę merytoryczną nad uczestniczką sprawowała pani Renata Pohl. Gratulujemy Paulinie i życzymy jej dalszych sukcesów
w Poznaniu.

 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl