facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
IX Olimpiada Wiedzy o Turystyce

IX Olimpiada Wiedzy o Turystyce

data dodania: środa 9 marca 2022

13 stycznia 2022r. Julia Krysińska oraz Sara Stawiszyńska, uczennice klasy IV w zawodzie technik obsługi turystycznej, uczestniczyły w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Dziewiąta edycja Olimpiady została zorganizowana w Poznaniu pod hasłem „Turystyka kwalifikowana – pasje i możliwości”. Uczestnicy musieli rozwiązać test jednokrotnego wyboru oraz zaplanować i skalkulować imprezę turystyczną związaną z aktywnym spędzaniem wolnego czasu przez podróżnego. Sara Stawiszyńska zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się w dniach 6-9 kwietnia 2022 r. w Łodzi. Opiekę merytoryczną nad uczestniczkami sprawowała pani Renata Pohl. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Łodzi.
 

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl