facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Solidarni z Ukrainą

Solidarni z Ukrainą

data dodania: środa 9 marca 2022
Dnia 7 marca 2022 na dziedzińcu szkolnym odbył się uroczysty apel nawiązujący do hasła "Solidarni z Ukrainą", w którym uczestniczyła cała społeczność ZSTiO. Podczas spotkania wybrzmiały dwa hymny Polski i Ukrainy oraz utwory zaśpiewane w tych dwóch językach przez Sofiię Dovbysh oraz Zuzannę Ratajczyk. Dyr. Damian Hoffmann w okolicznościowym wystąpieniu zapewnił o otwartości szkoły na wielokulturowość i wyraził nadzieję, że każdy kto przekroczy jej progi, będzie się w niej czuł dobrze.
W końcowym fragmencie dobitnie oświadczył:  "...w obliczu szerzących się na świecie zła, agresji i przemocy pozostaje mi wierzyć, że nigdy, ale to przenigdy nie będziemy musieli wstydzić się za żadnego naszego ucznia ani absolwenta. Za to, że zrobił coś nikczemnego i trudnego do wybaczenia."
 
Tego dnia w godzinach popołudniowych odbyły się również dwa przepiękne koncerty "W imię wolności" połączone ze zbiórką środków medycznych, higienicznych i kosmetycznych.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl