facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
WIR nowym partnerem szkoły

WIR nowym partnerem szkoły

data dodania: piątek 14 stycznia 2022
28 grudnia 2021 roku miało miejsce podpisanie oficjalnego porozumienia o współpracy między Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących we Wrześni, a Wielkopolską Izbą Rolniczą z siedzibą w Poznaniu. Dokument parafowali: dyr. Damian Hoffmann (ZSTiO), Piotr Walkowski (prezes WIR) oraz Zbigniew Stajkowski (wiceprezes WIR). Nasz nowy partner deklaruje współpracę obejmującą kierunki kształcenia związane z rolnictwem, m.in. w zakresie pomocy w przygotowaniu uczniów do egzaminów zawodowych, konkursów i przedmiotowych olimpiad, a także współuczestniczenia w pozyskiwaniu partnerów do realizacji praktycznej nauki zawodu. Warto nadmienić, że od wielu już lat na terenie szkoły ma siedzibę Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej.
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl