facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Klaudiusz Bandulik medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski w Karate

Klaudiusz Bandulik medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski w Karate

data dodania: poniedziałek 10 stycznia 2022
Dnia 28 grudnia 2021 roku Września stała się na chwilę stolicą polskiego karate. Na 3 tatami w konkurencjach kata oraz kumite, w kategoriach juniorów/juniorek młodszych, juniorów/juniorek oraz seniorów/seniorek rywalizowało 61 drużyn z całej Polski. I tak Klaudiusz Bandulik z klasy wojskowej (IIIa LO) w ZSTiO zajął 3 miejsce w kategorii kumite drużynowe juniorów (wraz z Karolem Kostrzewą i Igorem Piaskowskim). Klaudiusz trenuje we Wrzesińskim Klubie Karate pod okiem trenerów Arkadiusza Borowicza i wrzesińskiego multimedalisty Mateusza Zarzeckiego.
 
Zawody przebiegały zgodnie z przepisami World Karate Federation (WKF) oraz Polskiej Unii Karate (PUK). W mistrzostwach brali udział wyłącznie zawodnicy z licencjonowanych klubów oraz posiadający aktualne badania w dziedzinie medycyny sportowej. Sędzią głównym zawodów był Jarosław Lewandowski.


 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl