facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Listopad - miesiącem pamięci

Listopad - miesiącem pamięci

data dodania: wtorek 21 grudnia 2021

Minął kolejny miesiąc opieki nad grobem patrona naszej szkoły – generała doktora Romana Abrahama. Tym razem zaszczyt kultywowania pamięci przejęła klasa 2TW. Cmentarz Farny we Wrześni został odwiedzony dwukrotnie. Najpierw 15 listopada, a następnie 6 grudnia. Za pierwszym razem towarzyszył jeszcze jesienny powiew wiatru, natomiast w grudniu już śnieg i mróz. Mimo niezbyt przyjemnej pogody, grupa uczniów wraz z wychowawcą, Panią Agatą Iglewską z dużym zaangażowaniem podjęła prace porządkowe. Również zapalono znicze jako symbol pamięci.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl