facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Gościnny Sheraton wita

Gościnny Sheraton wita

data dodania: środa 15 grudnia 2021
Tym razem do poznańskiego Sheratona zawitała grupa naszych turystów. Takie poglądowe zajęcia świetnie uzupełniają wiedzę książkową z zakresu przedmiotów zawodowych. Przemiłe panie Małgosia i Mimi z hotelowego działu HR zaprezentowały uczniom szereg walorów pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu. Młodzież miała okazję obejrzeć wyposażenie i wystrój pokojów, modułowych sal konferencyjnych, a także zajrzeć na 6. piętro, do strefy fitness, gabinetów masażu i lounge room'u. W trakcie zwiedzania padło ciekawe pytanie: dlaczego w ośmiopiętrowym obiekcie nie ma siódmego piętra. Otóż kryje ono dno basenu usytuowanego na piętrze ósmym. Uczniowie poznali strukturę organizacyjną hotelu oraz jego zaplecze gastronomiczne, w tym restaurację "Rynek".

Niewątpliwe duże wrażenie zrobił na odwiedzających urządzony w amerykańskim stylu klub SomePlace Else z kuchnią TEX-MEX. Inicjatorem wyjazdu z ramienia szkoły był mgr Dariusz Kaźmierski, a towarzyszyła mu mgr Grażyna Beata Augustin.
 
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl