facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Ponownie na szkoleniu poligonowym

Ponownie na szkoleniu poligonowym

data dodania: wtorek 23 listopada 2021
Dnia 19 listopada 2021 kadeci z II LO oddziału przygotowania wojskowego uczestniczyli w pierwszych, po tak długiej przerwie, terenowych zajęciach szkoleniowych w ramach edukacji wojskowej programu Ministerstwa Obrony Narodowej. Zajęcia odbyły się na poligonie Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu pod okiem specjalistów-instruktorów. Uczniowie mieli okazję, oprócz taktyki wojskowej i obrony przeciwchemicznej poznać elementy egzaminu ze sprawności fizycznej, jakie czekają na chętnych podczas wstępnych kwalifikacji do wojska. Opiekunami z ramienia szkoły podczas wyjazdu byli: mgr Paulina Bryłka oraz kpt. rez. mgr inż. Krzysztof Kasprzyk.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl