facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Wizyta Komendanta WKU

Wizyta Komendanta WKU

data dodania: czwartek 4 listopada 2021
Dnia 2 listopada 2021 gościł w naszej szkole ppłk mgr inż. Adam Nawrocki, komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koninie. Towarzyszył mu por. Robert Maas. Celem spotkania z dyr. Damianem Hoffmannem były ustalenia dotyczące dalszej współpracy w ramach systemowego funkcjonowania oddziałów przygotowania wojskowego. W rozmowach uczestniczyła również mgr Grażyna Beata Augustin - koordynator ds. szkoleń w klasach wojskowych.
 
Przypomnijmy, że WKU pełnią rolę organów wykonawczych Ministra Obrony Narodowej i są podporządkowane bezpośrednio szefom Wojewódzkich Sztabów Wojskowych. Wojskowy Komendant Uzupełnień odpowiada za realizowanie problematyki obronnej i administracji wojskowej podległego mu terenu. W naszym przypadku terenowym organem administracji wojskowej jest jednostka konińska.

 
 
Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl