facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Wielkopolskie questy

Wielkopolskie questy

data dodania: wtorek 2 listopada 2021
Korzystając z pięknej, październikowej pogody uczniowie klas pierwszej i drugiej technika obsługi turystycznej przeszli ulicami naszego miasta po miejscach związanych ze Strajkiem Dzieci Wrzesińskich z 1901 r. Przypomnijmy, że wrzesińskie dzieci podjęły strajk w obronie polskiej mowy, który odbił się szerokim echem na całym świecie. Podczas wędrówki po mieście uczniowie rozwiązywali zadania i zagadki opracowane przez autorów gry miejskiej „Dzieci wrzesińskie historię tworzyły”. Zadaniem takich wypraw jest utrwalenie wiedzy historycznej, a także pobudzenie wyobraźni i ciekawości ich uczestników. Organizatorem zajęć był mgr Dariusz Kaźmierski.
 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl