facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Dr hab. Tomasz Piechota z wizytą w ZSTiO

Dr hab. Tomasz Piechota z wizytą w ZSTiO

data dodania: wtorek 28 stycznia 2020
Dnia 24 stycznia 2020 roku w naszej szkole gościł dr hab. Tomasz Piechota z Katedry Agronomii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Celem jego wizyty było wygłoszenie prelekcji na temat upraw bezorkowych oraz wpływających na prace polowe zmian klimatycznych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas II, III i IV Technikum nr 2 w zawodzie technik rolnik oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych: mgr inż. Lidia Szulc - Mikołajczak oraz mgr inż. Zbigniew Bukowski.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl