facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Mundurowa pamięć

Mundurowa pamięć

data dodania: środa 27 listopada 2019
Dnia 25 października 2019 r. uczniowie klasy mundurowej II a LO pod opieką kpt. Krzysztofa Kasprzyka, w ramach akcji „Mundurowa Pamięć”, porządkowali oraz zapalili znicze pamięci na wrzesińskich grobach. Porządkowanie mogił to wyraz szacunku i wdzięczności wobec naszych przodków, a także budowanie świadomości oraz postaw patriotycznej, historycznej i obywatelskiej. Znicze zapłonęły m.in. na grobie gen. bryg. dr. Romana Abrahama - patrona naszej szkoły, na mogiłach powstańców poległych pod Sokołowem w 1848 r. oraz przywódczyni strajku Dzieci Wrzesińskich z 1901 r. 

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl