facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualności
Na dożynkach powiatowych

Na dożynkach powiatowych

data dodania: wtorek 3 września 2019
Tradycyjnie nie zabrakło nas na dożynkach powiatowych, tym razem organizowanych w Nekli, dnia 1 września 2019 r. Jak zwykle przedstawiciele ZSTiO stanęli przy barwnym i ukwieconym stoisku promocyjnym. Szkołę przy Kaliskiej reprezentowali: Kornelia Małek, Mateusz Muszyński, Damian Tomaszewski, mgr Grażyna Beata Augustin, mgr Daria Łukasiewicz, mgr inż. Lidia Szulc, mgr inż. Lucyna Szalata i mgr Urszula Wierzbowska.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl