facebook youtube
Obecnie znajdujesz się: Aktualnosci
Pro Patria

Pro Patria

data dodania: wtorek 11 czerwca 2019
Dnia 8 czerwca 2019 r. p. Grażyna Beata Augustin - koordynator ds. szkoleń wojskowych w naszej szkole została odznaczona medalem "PRO PATRIA" (dawne PRO MEMORIA). Nominowana została do tego resortowego odznaczenia dla osób cywilnych z ramienia Komitetu Głównego w porozumieniu z Koordynatorem Wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" - m.in. za coroczną pracę w Komisji Wojewódzkiej, za działalność w Stowarzyszeniu Przyjaciół Uczniów Klas Mundurowych, a tym samym za krzewienie postaw niepodległościowych i proobronnych wśród młodych ludzi. Wręczenie medalu miało miejsce podczas uroczystej gali w Galerii Porczyńskich przy Placu Bankowym w Warszawie. Instytucją przyznającą jest Kapituła Kawalerów Krzyża Wojennego Virtuti Militari.

Galeria zdjęć

Zespół Szkół Technicznych
i Ogólnokształcących
im. gen. dr. Romana Abrahama
we Wrześni
ul. Kaliska 2a, tel. (61) 43-60-515 fax (61) 43-60-829,
e-mail: sekretariat@zstio-wrzesnia.pl
internet: www.zstio-wrzesnia.pl
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00-15.00
© Copyright 2018 www.zstio-wrzesnia.pl All Rights Reserved
Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl